Testovací zařízení kabeláže

Naše testovací technika pro kabelové svazky splňuje všechny požadavky kladené na spolehlivý test kabelového svazku nebo propojky v rámci výrobních procesů. Naše zkušební moduly jsou schopny odhalit všechny případné chyby, které se mohou objevit v průběhu výroby kabelových svazků.

Jedná se zejména o následující testy:

Označení otestované kabelové propojky nebo kabelového svazku pomocí štítku, mechanické značky, tepelného značení nebo laserem je nedílnou součástí našeho kompletního testu. Naše montážní desky a testovací stoly vyhovují všem ergonomickým požadavkům našich zákazníků. Testery a jejich softwarové aplikace umožňují jednoduchou kontrolu našich zařízení. Testovací stanoviště může být nastaveno například pro čtečku čárových kódů s výstupem do tiskárny stejně dobře jako s výstupem do vybrané databáze k zaslání vyhodnocení (zpětné vysledovatelnosti) Vaší výroby.

Testovací stoly

Testery

Testovací moduly

Testovací moduly a adaptéry jsou klíčovou částí rozhraní mezi testovaným svazkem a elektrickým testerem.

Naše testovací moduly poskytují:

Optická kontrola

Optická kontrola umožnuje detekci přítomnosti, umístění a barvy předmětů pomocí kamer a optických senzorů.

Důležitou vlastností těchto testů, oproti kontaktnímu testování, je rychlé přizpůsobení a vysoká flexibilita při detekci požadovaných parametrů bez potřeby nákladných investic do hardware, včetně možnosti sledovat více parametrů.

Montážní proces - Šroubovací a kontrolní zařízení

Proces výroby kabelových svazků obsahuje také montážní kroky jako šroubování, zakládání krytů, montáž plastových dílů, pojistek, senzorů, palubních počítačů, atd. Tyto postupy mohou být taktéž snadno provedeny našimi zařízeními. Naše produkty Vám dají plnou flexibilitu k rozdělení testovacích a montážních kroků a zaručí Vám díky zpětné vyhledatelnosti úplný a komplexní test.

Speciální řešení

Každá hromadná výroba musí být připravena na nové technologické standardy. To pro nás znamená vysokou flexibilitu v automatizaci standardních testovacích postupů při použití nejnovějších mechatronických komponent a speciální robotiky. Tato automatizace samozřejmě šetří koncové pracovní náklady.