Testovací zařízení pro elektrické a elektronické výrobky

Naše zkušební technika pro elektrické a elektronické výrobky jsou zařízení, která slouží zejména pro nastavení a kontrolu elektrických nebo kontrolu mechanických parametrů elektronických výrobků v hromadné výrobě.

Mezi naše hlavní aktivity v této oblasti patří zejména:

Vybavení a adaptéry umožňují kompletní test výrobků v oblasti automobilového průmyslu, telekomunikací, průmyslové elektroniky, dopravy, domácích spotřebičů, audio systémů, měřících přístrojů atd.

Testery a jejich softwarové aplikace mají příjemné uživatelské rozhraní.

Funkční testy PCB a výroba testovacích fixtur

Naše zařízení jsou víceúčelová a poskytují:

Elektrické a elektronické výrobky vyžadují komplexní test, nastavení a ověření parametrů během výrobního procesu. Naše funkční testery Vám dají flexibilní možnost zkontrolovat všechny výstupní hodnoty a parametry. Naše zařízení jsou víceúčelová a poskytují ICT, flash downloading, RF testování, generování reportů s podporou traceability.

ICT PCB technologie a výroba testovacích adaptérů

Nabízíme komplexní in-circuit testovací technologii pro in-line, off-line a buňkovou výrobu. Vysoce kvalitní ICT systémy jsou klíčovou částí elektronické výroby. Tyto systémy garantují bezchybný výstup vašeho výrobního procesu. FPC podporuje a distribuuje výkonné a flexibilní ICT systémy SPEA, včetně procesu integrace. Vyrábíme adaptéry pro testery Teradyne, Agilent, Digitaltest a mnoho dalších.

Koncové elektrické a emulační testy

Všechny hotové výrobky musí být na závěr otestovány. Naše testery a adaptace umí otestovat a ověřit Vaše finální produkty. Jsme schopni navrhnout a postavit testovací stanice a testovací zařízení, simulovat a emulovat reálné chování zkoušeného výrobku, včetně vysokonapěťového a izolačního testování.

Optická kontrola

Optické testování je součástí zkušebního procesu, který zahrnuje kamerové a senzorové testovací metody především pro kontrolu neelektrických parametrů. To je vysoce efektivní pro zkoušené výrobky jako jsou například pojistky, velké kondenzátory, štítky, mechanické součásti, atd.

Komplexní stroje a speciální řešení

automatizace

Pokud zákaznická testovací nebo kontrolní procedura vyžaduje souhrnnou automatizaci nebo automatickou kompletaci během testu, FPC umí vyrobit komplexní stroj nebo výrobní linku splňující zákazníkovy požadavky.